ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2020: ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΙΤΗΣΗΣ – ΔΗΛΩΣΗΣ

Καλούμε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στις εισαγωγικές εξετάσεις του 2020 να δηλώσουν με κατάθεση στο email του σχολείου ( mail@lyk-xylok.kor.sch.gr ) συμπληρωμένο με τις επιλογές τους το κατάλληλο, από τα παρακάτω, έντυπο. Παρακαλούμε,  στο πεδίο  ΘΕΜΑ  του  email να αναγράφεται το ονοματεπώνυμο του μαθητή ή της μαθήτριας. Επίσης, να παρακολουθείτε το  email σας για περαιτέρω ογηγίες.

Για τους φετινούς μαθητές και φετινές μαθήτριες και για όσους  περασμένων ετών επιθυμούν να δώσουν εξετάσεις με το νέο σύστημα, το έντυπο προς αποστολή ΕΔΩ  και οδηγίες συμπλήρωσής του ΕΔΩ

Για τους μαθητές και τις μαθήτριες περασμένων ετών που επιθυμούν να δώσουν εξετάσεις με το παλαιό σύστημα, το έντυπο προς αποστολή ΕΔΩ  και οδηγίες συμπλήρωσής του ΕΔΩ .