Ο ΑΙΓΑΓΡΟΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ EXPO ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ

Η ομάδα «Αίγαγρος, 4Χ4 in Schools» του Γενικού Λυκείου Ξυλοκάστρου, δίνει το παρόν στην έκθεση Πελοπόννησος EXPO των Επιμελητηρίων της Πελοποννήσου, στην Τρίπολη,  15-17  Νοεμβρίου 2019. Η ομάδα με το περίπτερό της αυτοπαρουσιάζεται και κάνει γνωστόν τον διεθνή διαγωνισμό 4X4 in Schools της Land Rover στο κοινό που επισκέπτεται την έκθεση και στους επιχειρηματίες που εκθέτουν τα προϊόντα τους.

Επίσης, η ομάδα “Αίγαγρος 4Χ4 in Schools”, προχώρησε στη λειτουργία περιπτέρου κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού του 2019 στον πεζόδρομο της παραλιακής οδού του Ξυλοκάστρου.

Πραγματοποίησε εθελοντική προσφορά στο παγωτό που οργανώνει η Φιλόπτωχος του Αγίου Μακαρίου (19 Αυγούστου 2019) …

…και οργάνωσε εκδήλωση παρουσίασης της ομάδας σε ευρύ κοινό στις 22 Αυγούστου 2019 στο Ανοιχτό Θέατρο ¨Βασίλης Γεωργιάδης) .